Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/sabahtur/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılında Turkey Tour iştirakı olarak sadece turların baz alındığı rezervasyon portalı olarak hizmetlerine başladı. Yurtdışından Türkiye'ye döviz girdisi sağlanması amacıyla bir dizi projelerden bir tanesi olan Sabah Tur ile bir çok tura güvenle rezervasyonlarınızı yapabiliyorsunuz. 

Tur Düzenleyen Firmalar ve Sabah Tur Tarafından Düzenlenen Turlar

Katılacağınız Kapadokya Turu için bilinen bilinmeyen onlarca acentanın sitelerini veya tabela acentalarını gezmeyi bırakabilirsiniz. Özel kampanyalarla Sabah Tur üzerinde "Türkiye'nin en güvenilir tur operatörlerinin" düzenlediği turları inceleme ve bu turlara zahmetsizce, güvenli bir şekilde rezervasyonlarınızı yapabileceksiniz. Kendinize özel tur listesi oluşturabilmekte ve bu turları oluşturduğunuz üyeliğinizle birleştirebilirsiniz. Eğer hala üye değilseniz buradan kendinize bir hesap oluşturarak Sabah Tur kalitesi ve rahatlığına başlayabilirsiniz.

Güvev Merkezindesiniz

Rezervasyon rahatlığıyla beraber oluşturduğunu üyelik sayesinde rezervasyonunuzla alakalı gelişmeleride Sabah Tur kalitesiyle takip edebileceksiniz. %100 müşteri memnuniyeti için her türlü adımı Sabah Tur ailesi parçası olarak görebileceksiniz.

Üniversite Turları Eklemek ve Katılabilmek

Üniversite dışından katılım kabul eden turlar içerisinden Sabah Tur bünyesine eklenen turlara belli bir kalitede ki turların listesine ulaşabileceğiniz gibi bu turlara da Sabah Tur bünyesinde ulaşabileceksiniz. Üniversitenizin turunu Sabah Tur içerisine eklemek için gerekli adımlar Kampüs Turları kısımından ulaşabileceksiniz.